КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО!
Уся інформація про актуальні конкурси на сайті Творчої Агенції
www.uafest.com.ua
"ЛІГА ТАЛАНТІВ ART"
Другий Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва
ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ "ЛІГА ТАЛАНТІВ ART 2"

04.08.2023 рік

ДОРОГІ УЧАСНИКИ!!!
Маємо змогу оголосити результати конкурсу раніше заявлених термінів (результати нижче).

Ось і завершився Другий Всеукраїнський двотуровий дистанційний конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва "Ліга Талантів ART".

Всі Онлайн комплекти та Повні комплекти нагород відправлено!!!

Володарі Онлайн комплектів - перевіряйте електронну пошту, яку вказували у заявці (якщо немає листа, дивіться папку СПАМ). Для володарів Повних комплектів ми публікуємо таблицю з номерами декларацій, за якими Ви зможете відслідковувати свої посилки з нагородами: ВІДКРИТИ ТАБЛИЦЮ.

Щиро просимо Вас, після отримання нагород, зробити фото або відео відгук з Вашими емоціями, кубками, медалями, календарями та дипломами і надіслати нам на пошту: uafest.com.ua@gmail.com
або у вайбер:
+38 (066) 826-17-46.

Дякуємо!!!

Для тих, хто бажає дозамовити нагородну продукцію, будь ласка. Вартість фірмового кубку - 300 грн, вартість медалі - 70 грн. Для узгодження інформації пишіть на пошту або у вайбер.
Можливості

Онлайн конкурс дозволяє замінити особисту присутність дистанційною участю. Немає необхідності витрачати кошти на проїзд до місця проведення конкурсу.

Можливість спробувати свої сили усім творчим особистостям та отримати електронний варіант диплому та подяки викладачу (надсилається на електронну пошту) або оригінал диплому та подяки, фірмовий кубок та медаль (надсилається Новою поштою).

Номінації: образотворче, декоративно-ужиткове та сучасне мистецтво. Без обмежень у тематиці та техніці виконання.

Вартість участі від 150 гривень.
Приклади диплому та подяки викладачу, які отримають всі учасники конкурсу
Приклад іменного календаря на 2024 рік формату А3 (297×420 мм) та нагородної продукції наших конкурсів
Конкурс не прив'язує учасника до конкретної тематики та техніки виконання.
Номінації:
Образотворче мистецтво:
живопис, портрет, натюрморт, графіка, пейзаж-зображення природи, батальний, побутовий, історичний, міфологічний, анімалістичний, марина-морський пейзаж, автопортрет та інші.

Декоративно-ужиткове мистецтво:
вишивання, ткацтво, килимарство, гончарство, кераміка, бісероплетіння, витинання, писанкарство, лозоплетіння, паперопластика, ковальство, народна іграшка, художня обробка шкіри, художня обробка металу, художня обробка деревини, декоративний розпис та інші.

Сучасне мистецтво:
комп'ютерна графіка, мультиплікація, пісочні техніки, художнє фото, графіті, боді арт та інші.
Заявка
на участь у Другому Всеукраїнському двотуровому дистанційному конкурсі образотворчого,
декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва "Ліга Талантів ART"

до завершення прийому заявок залишилось
Дні
Години
Хвилини
Секунди
ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИСТАНЦІЙНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ "ЛІГА ТАЛАНТІВ" - 805 учасників (квітень 2023 року)
ПРОПОНУЄМО ПРИДБАТИ
Настільна акрилова підставка спеціально для вашого диплому формату А4.
Ця елегантна акрилова підставка надає вашому диплому особливу презентабельність та привертає увагу з будь-якого кута. Завдяки прозорому акрилу ваш диплом буде виділятися та здатен привертати погляди.
Ця підставка додає стійкості та безпеки, забезпечуючи відмінний спосіб виставити ваш диплом на видному місці вдома, в школі або будь-якому іншому місці, де ви бажаєте продемонструвати свої заслуги. Додайте елегантності та гордості до своїх досягнень!
Вартість однієї настільної акрилової підставки - 250 грн.

Наші офіційні спільноти
Будьте в курсі усіх оперативних новин про конкурси, проєкти, фестивалі, які організовує та проводить Творча Агенція "UaFest". Натискайте на кнопки та підписуйтесь на наші офіційні спільноти
Україна, Київ
© Творча Агенція "UaFest"