КОНКУРС ЗАВЕРШЕНО

ПОЛОЖЕННЯ
про Третій Всеукраїнський дистанційний багатожанровий двотуровий конкурс «ЛІГА ТАЛАНТІВ»
Строки проведення:

До 24 травня (включно) 2024 року - прийом заявок.

До 03 червня - оцінювання творчих робіт оргкомітетом конкурсу. (І тур)

До 05 червня – оцінювання творчих робіт суддями конкурсу, після якого результати оцінювання від оргкомітету та журі підсумовуються в один загальний бал. (ІІ тур)

Від 07 червня - інформація про результати конкурсу та членів журі на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/liga3.

Від 10 по 12 червня 2024 року - відправка онлайн комплектів (на електронну пошту) та повних комплектів (посилок з нагородами Новою поштою) учасникам конкурсу.

У дипломах та у подяках словосполучення «дистанційний конкурс» не вказується. Приклад диплому та подяки викладачу, які отримає кожен учасник конкурсу, ви можете переглянути на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/liga3.

Цілі і завдання:

- Популяризація дитячої та юнацької творчості в Україні;
- Розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу;
- Прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької;
- Виявлення кращих і оригінальних особистостей.

Учасники конкурсу:

Творчі колективи та сольні виконавці без вікових обмежень.

Вікові категорії:

- Молодша: 3-6 років
- Середня: 7-10 років
- Старша: 11-13 років
- Юніори: 14-17 років
- Молодь: 18-22 років
- Дорослі: 23+
- Змішана

Вікова група колективів визначається за середнім віком учасників.

Номінації:

- Вокальний жанр (соло, дуети, тріо, ансамблі, хори) (класичний (академічний), естрадний, народний (фольклор, пісні народів і національностей), джазовий, патріотична пісня, пісня іноземною мовою, мюзикл (вокальні твори з мюзиклів), авторський, національний, історична пісня)

- Вокально-інструментальний жанр (естрадний, джазовий, народний, фольклорний, академічний та ін.)

- Інструментальний жанр (соло, дуети, тріо, ансамблі, оркестри) (класична інструментальна творчість, естрадна музика, народні інструменти, джазова музика, авторська музика та ін.)

- Хореографія (соло, дуети, тріо, ансамблі) (класична, естрадна, народна, джазова, бальна (європейська та латиноамериканська програми), народно-стилізований танець, модерн, сучасна, танцювальне шоу (суміщення більше 2-х стилів), Street dance ( Hip-Hop, брейк-данс та ін.), Belly dance, спортивний танець (танго, вальс, квікстеп, самба, фокстрот, румба, пасодобль, рок-н-рол, джайв, go go танці, боді-балет та ін.), дитячий танець, степ, національний, фламенко)

- Оригінальний жанр (циркове і спортивне мистецтво (клоунада, фокуси, реприза, акробатика, пантоміма, еквілібристика, гімнастика); театральна творчість (художнє слово (читці), драматичний театр, ляльковий театр, театр міміки і жесту, мюзикл, пародія, авторський твір (вірші, проза, п'єса і т.д.)), мода і дизайн (авторська колекція, театр моди і т.д.), черлідінг, мажоретки, барабани, флешмоб, шоу та ін.)

Конкурсант може брати участь в одній або декількох номінаціях!

Номінацій "Образотворче" та "Декоративно-ужиткове мистецтво" у цьому конкурсі НЕМАЄ!

Умови участі та порядок проведення:

- для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті http://uafest.com.ua/liga3 .

- у заявці необхідно вказати посилання на конкурсне відео. Посилання може бути скопійоване з платформ Youtube, Facebook, Google диск і т.д. Відео може бути записано вдома, з інших конкурсів, аматорське або професійне відео. Якщо не маєте змоги розмістити відео на цих платформах, можете надіслати його окремо на пошту або у вайбер)

пошта: uafest.com.ua@gmail.com
вайбер: +380668261746

Усі конкурсні роботи після реєстрації заявки розміщуються у ГАЛЕРЕЇ КОНКУРСНИХ РОБІТ на сайті конкурсу.

- Очікуйте оголошення результатів конкурсу, які з'являться на сайті конкурсу 07 червня 2024 року, після оцінювання журі.

Після подачі заявки, на вказану у заявці електронну пошту, оргкомітет надішле вам лист-підтвердження про отримання заявки, у якому будуть вказані реквізити для сплати організаційного внеску (перевіряйте електронну пошту та папку СПАМ).

Організаційний внесок сплачується до 26 травня 2024 року включно.


Учасник, який заповнив заявку, автоматично дає згоду на обробку персональних даних, а також згоду на використання фото і відео матеріалів.

Нагородження:

Нагородження проводиться з урахуванням вікових категорій і передбачає присудження наступних звань: Лауреати I, II і III ступенів в кожній віковій категорії. (У конкурсі не передбачено дипломів «за участь» та дипломів «дипломант». Отже, усі учасники стають лауреатами різних ступенів).

Залежно від обраного комплекту нагород, учасник отримує або електронну версію диплому та подяки керівнику (надсилається на електронну пошту) або відправляється посилка Новою Поштою (оригінали диплому, подяки, фірмовий кубок, фірмова медаль).

Пересилання Новою поштою відбувається за рахунок учасників.

Заповнення дипломів відбувається на підставі інформації, зазначеної в заявці (будьте уважні при заповненні заявки).


ФІНАНСОВІ УМОВИ

Оберіть нагородну продукцію, яку ви бажаєте отримати по завершенню конкурсу.

Благодійний організаційний внесок за участь у конкурсі

Одна заявка – одна конкурсна робота

При відправці двох або більше заявок від одного учасника чи організації, внески можна сплатити ОДНИМ ЗАГАЛЬНИМ ПЛАТЕЖЕМ. Оргкомітет зафіксує оплату та на кожну заявку дасть відповідь про отримання оплати та реєстрацію заявки.


Вартість участі - Online комплект (надсилається електронною поштою):

150 гривень за номер. Незалежно від кількості учасників в номері. У комплект входить електронний диплом та подяка керівнику, які учасник самостійно роздруковує у будь-якій кількості.

Вартість участі - Повний комплект (надсилається Новою поштою):

Соло – 400 гривень. У комплект входить оригінал диплому, подяка викладачу, 1 фірмовий кубок та медаль (надсилається Новою поштою).

Дует, тріо – 240 гривень за кожного учасника. У комплект входить оригінал диплому кожному учаснику, подяка керівнику, 1 фірмовий кубок на колектив, фірмова медаль кожному учаснику (надсилається Новою поштою).

Колектив (від 4 до 6 осіб) – 210 гривень за кожного учасника. У комплект входить оригінал диплому кожному учаснику, подяка керівнику, 1 фірмовий кубок на колектив, медаль кожному учаснику (надсилається Новою поштою).

Колектив (від 7 до 10 осіб) – 180 гривень за кожного учасника. У комплект входить оригінал диплому кожному учаснику, подяка керівнику, 1 фірмовий кубок на колектив, медаль кожному учаснику (надсилається Новою поштою).

Колектив (від 11 осіб і більше) – 150 гривень за кожного учасника. У комплект входить оригінал диплому кожному учаснику, подяка керівнику, 1 фірмовий кубок на колектив, медаль кожному учаснику (надсилається Новою поштою).

Також пропонуємо варіант отримання нагородної продукції, включаючи ІМЕННИЙ КАЛЕНДАР з фото учасника (колективу) формату А3 (297×420 мм) на 2025 рік. Приклад календаря можете переглянути на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/liga3

Календар в електронному вигляді, який ви самі роздруковуєте – 50 грн;

Оригінал календаря, надсилається Новою поштою – 100 грн;

Нагадуємо, що пересилання Новою поштою відбувається за рахунок учасників.

За бажанням, ви можете замовити додатковий фірмовий кубок – 320 гривень, додаткова фірмова медаль – 70 гривень, оригінал диплому (подяки) – 50 грн. Ці питання обговорюються з оргкомітетом: електронна пошта uafest.com.ua@gmail.com або VIBER +380668261746

Кількість номерів не обмежена, кожен номер оплачується, оцінюється і нагороджується окремо.

Склад журі

В період підготовки і проведення конкурсу всі оперативні питання вирішує оргкомітет. До роботи в журі залучаються тільки висококваліфіковані фахівці в галузі культури і мистецтва, медійні особистості, Заслужені працівники культури України, Лауреати Міжнародних конкурсів.

Склад журі буде опубліковано на сайті.

Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Критерії оцінювання

Хореографія

Техніка виконання - точність в техніці виконання, відповідність стилю, рівень складності, оригінальність, можливості танцюриста виконати характерні особливості обраної танцювальної техніки, якість виконання, ритм, синхронність при виконанні танцю від двох і більше учасників.

Композиція / хореографія - вибір танцювальних елементів і їх композиція, фігури, варіація і використання танцювального майданчика; взаємодія один з одним; варіативність і оригінальність використання різних зв'язок, ліній і т. д.

Імідж - самовираження, презентація, контакт з глядачем, костюм, вираз задуманої ідеї в танцювальній композиції, реквізит, макіяж і т. д.

Вокальний жанр

Техніка виконання - виконавська майстерність, рівень складності твору, чистота інтонації і якість звучання, краса тембру і сила голосу, музичність,

Репертуар - складність репертуару; художнє трактування музичного твору; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця;

Імідж - самовираження, презентація, контакт з глядачем, костюм, вираз задуманої ідеї в номері, сценічна культура, макіяж і т. д.

Інструментальний жанр

Техніка виконання - рівень володіння музичним інструментом (якість звуковидобування, музичний лад, чистота інтонації), рівень володіння технікою виконання (ритмічність, штрихи, прийоми гри, аплікатура), музичність (виразність виконання музичного твору, артикуляція, стиль, нюансування, фразування). Для ансамблів: зіграність;

Репертуар - складність репертуару; трактування музичного твору; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця;

Імідж - емоційність виконання музичного твору (агогіка, трактування, характерні особливості виконуваного твору), артистичність, естетичність (естетика зовнішнього вигляду, артистизм), загальне художнє враження.

Оригінальний жанр

Техніка виконання - виконавська майстерність, рівень складності номера, сценічна подача - музичність, пластичність, спрацьованість в колективних номерах і т.д.

Композиція / репертуар - вибір художніх елементів, використання сценічного майданчика, якість виконання, складність репертуару; художнє трактування творчого номера; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця;

Імідж - самовираження, презентація, контакт з глядачем, костюм, вираз задуманої ідеї в номері, сценічна культура, макіяж і т. д.


УВАГА! Відповідальність за авторський дозвіл на виконання творів несе конкурсант.

• Текст номерів не може містити нецензурної лексики або незрозумілих виразів, це відноситься і до репертуару на іноземній мові.

• Весь костюмний і драматургічний матеріал, а також жести і рухи слід обирати так, щоб вони відповідали віку учасників, етичним і моральним нормам.

• На всі номери конкурсу автори і виконавці дають свою згоду на показ, публікацію і ефірну трансляцію автоматично при заповненні Заявки.

Приймаючи участь у конкурсі кожен учасник погоджується на виконання всіх пунктів цього Положення. При невиконанні умов Положення відбувається виключення учасника з програми виступів, без повернення вступного внеску.


Заповніть заявку на сайті конкурсу або за посиланням:

http://uafest.com.ua/liga3/zayavka

Контакти організаторів:
Творча Агенція "UaFest", м.Київ
Офіційний сайт: www.uafest.com.ua
Підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook:
https://www.facebook.com/UaFestivalUa
Viber: +38 (066) 826-17-46

WhatsApp: +38 (066) 826-17-46

Telegram: https://t.me/UafestUa

Телефон: +38 (066) 826-17-46

E-mail: uafest.com.ua@gmail.com

Приєднуйтесь до наших спільнот у VIBER та TELEGRAM, щоби отримувати оперативну інформацію